Korana Predaj prírodnej kozmetiky

Korana

Korana je značka prírodnej kozmetiky vytvorená z vášne a viery, že najväčším spojencom krásy je príroda, ktorá nás obklopuje. Od roku 1993, keď manželský pár Nadia a Henryk Nicpoń založili spoločnosť, je jej hlavným cieľom vyrábať kozmetiku, ktorej recepty sú založené na bohatstve a sile starostlivosti poskytovanej prírodou.

Včelárske tradície rodiny zakladateľov prispeli k využitiu včelích produktov, ako sú med, vosk a propolis, ktoré sú základom mnohých kozmetických výrobkov značky. Logo je odrazom vášne a poslania spoločnosti. Predstavuje pohár Hygieia, symbol regeneračného zdravia, ktorého štruktúru tvoria voskové stĺpiky. Ilustrujú základy myšlienky spoločnosti Korana, ktorá kombinuje moderné poznatky kozmetológie s tradíciou a bohatstvom prírodných ingrediencií, s osobitným dôrazom na tie z poľských včelínov.

Ako rodinný podnik veríme, že najdôležitejšou vecou je dôvera, bezpečnosť, partnerstvo a čestnosť voči rodinným príslušníkom, zamestnancom a predovšetkým voči klientom.

Vyvíjame maximálne úsilie na zabezpečenie najvyššej kvality a účinnosti našich výrobkov. Že pokožku obklopujú bezpečnou starostlivosťou, čím jej dodávajú zdravý a krásny vzhľad.

Politika kvality Korana

Politika kvality

Poslanie výrobcu prírodnej kozmetiky KORANA Sp. J. je výroba bezpečnej kozmetiky založenej na receptoch prírody, najmä produktov z úľa. Už viac ako tucet rokov hľadáme v okolitej prírode riešenia, ktoré nám umožňujú bezpečne sa starať o telo, čím si zachovávame mladý a svieži vzhľad.
Kvalita a úcta k zákazníkovi sú pre nás nanajvýš dôležité a naším cieľom je poskytnúť príjemcom našej kozmetiky bezpečné výrobky bohaté na aktívne zložky najvyššej kvality.

Politika integrovaného systému riadenia

Ako spoločnosť KORANA, so zreteľom na spokojnosť zákazníkov, zaväzujeme sa plniť požiadavky, zlepšovať a udržiavať účinnosť systému manažérstva kvality podľa EN ISO 9001: 2008 a správnej výrobnej praxe (GMP) v súlade s požiadavkami EN ISO 22716: 2007

Pri vykonávaní našej misie vyhlasujeme:

 • Súlad výrobných postupov s GMP a modernými poznatkami v oblasti kozmetológie
 • Používanie surovín na výrobu od osvedčených, renomovaných dodávateľov
 • Zapojenie všetkých zamestnancov do procesov neustáleho zlepšovania kvality,
 • Rozšírenie ponuky sortimentu o novú kozmetiku
 • Uľahčenie prístupu k našim produktom pomocou rôznych distribučných kanálov
 • Vytváranie pozitívneho imidžu spoločnosti
 • Splnenie zákonných požiadaviek na výrobu kozmetiky

Naše ciele dosahujeme prostredníctvom:

V mene vlastníka a zamestnancov deklarujeme implementáciu našich cieľov kvality a zlepšovanie systému manažérstva kvality a GMP na všetkých úrovniach spoločnosti pri zachovaní súladu so strategickými cieľmi spoločnosti.
 • Implementáciou, údržaním a zlepšovaním systému riadenia kvality a GMP
 • Kvalifikovaním dodávateľov surovín na výrobu kozmetiky
 • Starostlivosťou o zvyšovanie kvalifikácie zamestnancov školeniami a ďalším vzdelávaním a poskytovanie vhodnej infraštruktúry a pracovného prostredia pre nich
 • Sledovaním najnovších úspechov v oblasti výroby kozmetiky a módnych trendov
 • Hľadaním nových spôsobov distribúcie kozmetiky
 • Používaním a zdokonaľovaním reklamy a iných marketingových techník
RHTechnic

O nás

Sme slovenská obchodno-výrobná firma. V roku 2020 nás zaujala kvalitná kozmetika na báze včelích produktov od poľského producenta Korana Sp.j. Po osobnom vyskúšaní sme sa rozhodli, že túto kozmetiku prinesieme aj slovenským zákazníkom. Popri predaju vyrábame ako  vhodný doplnok do darčekových setov sviečky z včelieho vosku.